Ana sayfa

Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Çin Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Changzhou Aidear Refrigeration Co., Ltd, hava soğutucu kondenser, evaporatör, radyatör, boru ve kanatlı ısı eşanjörlerinin çeşitli özelliklerinin ve neredeyse 7 yıldır güçlü bir soğutma ve termal ile eşanjör üretim işletmelerinin otomatik makine çeşitlerinin profesyonel bir tasarımı ve üretimidir. Hizmeti desteklemek için en fazla 15 mühendis ve tasarımcıyı içeren teknoloji profesyonel Ar-Ge ekibi, her türlü standart dışı ürün ODM ve OEM sağlayabilir. Bu arada, ürünlerinizin tasarımdan teslimata kadar kalitesini de sağlıyoruz, tüm adımlar desteklemek için profesyonel kalite kontrolörü en az 2 QA.

 

Ayrıca, soğutma kaynak entegrasyonu ve çözümleri üzerinde çalışmak için hizmet veriyoruz, müşteri için bir istasyon hizmeti. Misyonumuz önce müşteride ısrarcı olmak, her zaman müşteri için düşünmek. Müşteri için maksimum değer yaratmaya odaklanın.

 

Aidear, senin fikrin!

Çin Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Changzhou Aidear Refrigeration Co.,Ltd set up on 2013 .One year later ,our fin type heat exchanger factory founded in 2015 .With company growing up, we started to increase the oversea business to Europe and middle east ,south America and so on .In the meantime, we develop the Automactic machines of heat exchanger in 2016 with brother company ,Changzhou Yinghe Company . Changzhou Aidear Soğutma Co, Ltd 2013 yılında kuruldu. Bir yıl sonra, bizim fin tipi eşanjör fabrikası 2015 yılında kuruldu. Şirket büyürken, biz Avrupa ve orta doğu, güney Amerika ve benzeri için denizaşırı iş artırmak için başladı. Bu arada, 2016 yılında kardeş şirket Changzhou Yinghe Company ile ısı eşanjörünün Automactic makinelerini geliştiriyoruz. Now, Aidear is a excellent supplier and have the rich design experience on the customized service . Şimdi, Aidear mükemmel bir tedarikçi ve özelleştirilmiş hizmet zengin tasarım deneyimi var.

Biz daha güçlü ve daha güçlü hale geliyor ve biz geldiğiniz için buradayız. Yakın gelecekte sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Aidear veya özelleştirilmiş

No. Çalışanları : 180~200

Yıllık satış : 5000-10000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changzhou Aidear Refrigeration Technology Co., Ltd. Sertifikalar